Dla aktywnych

Wyjść z domu, wsiąść  na rower górski lub szosowy i cisnąć bez zakłóceń, pokonując wielokilometrowe trasy  – tak właśnie jest u nas!
Bezpośrednio, bez potrzeby dojazdu samochodem! Spod domu trasami rowerowymi wśród pagórków, lasów i śpiewu ptaków. Łagodne zbocza i ostre podjazdy! Dzikie, kręte zjazdy i drogi lekko tylko pofalowane! Kilkaset kilometrów tras dla początkujących i zaawansowanych, samotników, grup i rodzin. Na trasach uśmiechnięci, pozytywni ludzie.

Oznaczonymi szlakami rowerowymi, z dala od samochodów i tłoku, bezpiecznie i bez zbędnego ryzyka mogą poruszać się osoby rozpoczynające przygodę z rowerem. 

Przez Brenną wiedzie pierwszy etap Transbeskidzkiego Szlaku Konnego, dlatego na naszej stronie koni nie może zabraknąć. Brenna jest znana ze swoich szlaków konnych, a znajdujące się  na terenie gminy ośrodki jazdy konnej pomogą doskonalić umiejętności lub po prostu rozpocząć tą piękną przygodę.

Sporty zimowe… proszę bardzo: narty zjazdowe w ośrodku narciarskim Ski Dolina to wspaniała zimowa zabawa. Lodowisko w centrum Brennej zaprasza przez całą zimę do ślizgania się po wspaniale przygotowanej tafli lodu. Dolina Leśnicy to raj dla narciarzy biegowych. Przygotowane tu trasy pozwolą Ci rozpocząć przygodę z biegówkami a i zaawansowani narciarze biegowi nie będą się nudzić.

Oczywiście cały sprzęt wyporzyczysz na miejscu.

HOłcyna 21

Hołcyna 21
43-438 Brenna

KONTAKT

+48 603 854 023
biuro@holcyna21.pl

Juz teraz zarezerwuj pokój